Суд вернул в МВД подполковника, пойманного пьяным за рулем

dai

Суд вернул в МВД подполковника, пойманного пьяным за рулем.
Фото: svit24.net

Львовской милиции не удалось избавиться от начальника райотдела по борьбе с наркоторговлей, пойманного на вождении автомобиля в нетрезвом состоянии.

Приказ о его увольнении минувшей весной подписал глава областной львовской милиции Александр Рудяк. Спустя полгода офицер восстановился на службе по решению суда.

«Subaru Оutback» офицера МВД, отвечающего за борьбу с наркотрафиком в Лычаковском районе Львова, сотрудники ГАИ остановили вечером 27 апреля. Автоинспекторы заподозрили его в употреблении спиртного, однако от проверки с помощью портативного устройства «Dräger» подполковник отказался. Сдать анализы и пройти клинический осмотр во Львовском областном наркологическом диспансере он также не захотел.

Протокол об административном правонарушении стал основанием для проведения внутреннего служебного расследования в милиции. Исследовав результаты медосмотра подполковника, в МВД установили, что он управлял автомобиль пьяным.

13 мая начальник ГУ МВД Украины во Львовской области Александр Рудяк уволил подчиненного «за грубое нарушение служебной дисциплины, присяги сотрудника органов внутренних дел, а также совершение поступка, негативно повлиявшего на имидж милиции и дискредитации звания работника ОВД».

subaru

Автомобилем этой модели владеет начальник райотдела МВД по борьбе с наркотрафиком во Львове.
Фото: autos.yahoo.com

Через неделю подполковник оспорил свою отставку в административном суде. Вначале первая инстанция, а затем – 20 ноября – Львовский апелляционный административный суд признали увольнение незаконным.
Претензии судей были связаны с нарушениями процедуры увольнения. Например, подписание приказа произошло во время пребывания проштрафившегося офицера в отпуске.

На руку подполковнику сыграли решения других судов – по гражданским делам. На основании протокола ГАИ они признали борца с наркотрафиком виновным по ст. 130 Кодекса об административных нарушениях, поскольку он отказался от прохождения проверок. Но при этом суды не установили, что милиционер управлял машиной в нетрезвом состоянии.

Кроме того, судьи апелляционной инстанции выяснили, что в октябре начальник львовской областной милиции отыграл назад, отменив свой указ о дисциплинарном взыскании скандального подполковника.

Все это позволило офицеру вновь вернуться к несению службы.

14 thoughts on “Суд вернул в МВД подполковника, пойманного пьяным за рулем

 1. цікаво скільки йому прийшлося дати на руку продажним суддям і чому Рудяк відізвав свій наказ????

  • Марек ти такий самий Марек як я Франек. Чорний Ланиця Мих-ко ось Ваші справжні прізвища. ПНа основі публікації Мих-ко наважиться інспірувати нове розслідування через пана Коростяля. Такого авто в моему користуванні не має як на світлині. В чому справа яке в мене авто чи я вчиняв правопорушення. Відповідь: Такого авто в мене не має, результати експертиз від»ємні, і не треба керівництво ГУМВСУ підставляти у Ваших коментах….і висловлювати якійсь підозри. Напишіть дописувачі свої справжні імена…моє Вам відоме..

 2. Дуже шкода що таке поважне видання повелось на «газетну качку» ы чим я такий скандальний ??? факту керування в стані сп»яніння не встановлено а навпаки рішеннями і висновками експертиз крові проведених того самого дня встановлено інше. До того в мене авто 2007 року випуску а не 2013 го як на світлині

  • Мхайлнко і Компані перестаньте переслідувати!!!!! і писати нісенітницю. Горе журналістам початківцям-фрілансерам. Розкажіть краще за втечу розшукуваного поляка з райвідділку міліції!!!!

 3. Шановні дописувачі Марек і Торопчин Олексій! Таке враження що то одна особа веде листування з самим з собою використовуючи «нік» сторонніх осіб. Факти викладені у статті не відповідають дійсності. Із статті видно авторства а відтоді вона є АНОНІМКОЮ і до того фото авто з реальною автівкою новіше на 6 років (випуску)

   • Шановний адміне! з повагою ставлюсь до інтернет-видань но з викладеним не можна погодитись. Джинса і заказуха. Нікого не травмовано і т.п. факт етанолу не встановлений. Цікаво як це виглядало коли 5 авто даівців блокувало 1 авто іззброєю в руках??? ів наркодиспансері (див. ютуб наркодиспансер Львів) дають для аналізів ємкість брудну з-під аналізів від наркомана для здачі аналізів результати яких будуть лише за 3 дні??? Стаття «якраз» вчасно. До речі цього рішення на сайті ЄДРСР не має а відтоді звідкіля воно у Вас??? Дописувачі : офіцер 20 років стажу який «залив» не одному мажору «смальцю» за шиворот і розкрив не один десяток злочинів….

  • Шановний адміне, гадаю є різниця між «ознаками» та станом «сп»яніння»??? Відомо що відмова від огляду на стан сп»яніння є самостійним складом ст. 130 КУАП. яка містить 6 складів правопорушення. Окрім того напевно були аналізи і т.п. якщо даівці «крутять» підполковника то треба була реагувати адекватно….шкода що коментатори не написали що підполковник був напевно під наркотиком раз він працює в сфері боротьби з наркотиками. А загалом треба думати про те кому така публікація вигідна….згадка про вище керівництво і суди

 4. Читав рішення суду, дивуюсь чому ще працюють недолугі юристи що готували апеляцію……По тексту: Дії позивача супроводжувались (і це в цивільній справі…) цинізмом дискридетацією звання працівника міліції та зухвальством!!!!!це як із вироку по хуліганці!!! і це попри все позивач є ДОНОР крові і це факт вислуга понад 20 років і т.п. і є висновки експертиз. Конституція прописала що ніхто не може протиправно жадати до примусового здачі аналізів. Чмитав я і інші рішення у цій справі. Зокрема адміністративній суддя Урдюк. почитайте як блокували авто і все решта…фальсифікація матеріалів правопорушення і таке інше. Щось не пляше…..А про Личаківський РВ читайте краще про ліквідаію нарколабораторій (Львів, Буськ) і про наркотики на дискотеках вилучення зброї, закупка монет ЄВРО 2012 в пресі все є

 5. Pingback: Накануне выборов суд поставил точку в деле против Юрия Луценко | Первая инстанция

 6. Pingback: Пьяный гаишник на «ВМW Х5» устроил кровавое ДТП. Суд спас его от тюрьмы. | Первая инстанция

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *